Translate

4 kwietnia 2017

Wiosna Zdrowia 2017

"Dlaczego zmagamy się z chorobami, skoro medycyna rozwija się tak prężnie, a przemysł farmaceutyczny oferuje pigułki na niemal wszystkie dolegliwości? Czy naprawdę apteki to nasze źródło ratunku? Czy to przypadkiem nie pułapka? 
Czas przywrócić wiarę w to, że odpowiednio potraktowany ludzki organizm jest w stanie poradzić sobie z chorobami bez szkodliwej chemii! Czas nauczyć się jak żyć, by żyć…". źródło

1 i 2 kwietnia w katowickim Spodku odbyło się WIELKIE wydarzenie - Wiosna Zdrowia 2017. Nie było mnie tam (żałuję bardzo!), ale osobiście znam takich, co byli :) I nie żałują! 


Jerzy Zięba, Thomas E. LevyJanusz Kołodziejczyk, Andrew Wakefield, Jorge D. Flechas, Bożena Kilarski, Helmut B. Retzek, Hubert Czerniak - te nazwiska zna każdy, kto interesuje się szeroko pojętym zdrowiem. To są wielcy, mądrzy i odważni ludzie! Nie boją się mówić np. całej prawdy o szczepionkach, o leczeniu witaminą C itd. 

W Internecie zaczynają się już pojawiać filmiki z tego wydarzenia. Mam nadzieję, że będzie ich więcej. Na wielką uwagę zasługuje wykład lekarza medycyny, Huberta Czerniaka. Obejrzyjcie go z uwagą, wsłuchajcie się w każde słowo:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ci, którzy tego bloga odwiedzają, czego mi życzą, niech i sami mają :)